Hozzáadott 3 months ago

Termelési Folyamatok Csoportvezető

Munkavégzés helyeVESZPRÉM, Veszprém, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2024-05-30

KategóriaManufacturing and Production

Feladatok:
  • Teszt és gyártástámogató mérnökökből, illetve technikusokból álló csapat szakmai vezetése, munkájuk szervezése, koordinálása
  • Új folyamatok bevezetése, a meglévő rendszerek hatékonyságának növelése
  • Különböző termelékenységet növelő, illetve költségcsökkentő projektek definiálása és a végrehajtás szakmai ellenőrzése
  • Folyamathibák, műszaki problémák napi szintű elemzése, akciótervek meghatározása és a végrehajtás nyomonkövetése
  • Kapcsolattartás a projekt csapattal, karbantartással és a gépbeszállítókkal
  • A gépállásokra, gyártásra vonatkozó adatok gyűjtése, összegzése, kapcsolódó jelentések szakmai kontrollja

Elvárások:
  • Gépész-, mechatronikai- vagy villamosmérnöki felsőfokú végzettség
  • Minimum 5 év autóiparban szerzett mérnöki tapasztalat vagy releváns vezetői tapasztalat
  • Magabiztos angol nyelvtudás szóban és írásban, magyar nyelv kell!
  • Vezetői kompetenciák, kommunikációs készség, hatékony elemző- és problémamegoldó
  • képesség, szervezőképesség, folyamatos fejlődésre való törekvés

Amit kínálunk:
  • Vonzó alapbér
  • Magán egészségbiztosítás (Medicover)
  • Személyre szabott tehetséggondozási program
  • Fix 13.havi fizetés
  • Teljesítménybónusz
  • Cafeteria

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Manager