Hozzáadott 1 month ago

Csomagológép kezelő

Munkavégzés helyePEST, Zsámbék, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-07-30

KategóriaManufacturing and Production

A műanyag csőrendszer gyártás és forgalmazás területén évtizedek óta meghatározó szerepet betöltő partnerünkhöz keresünk új munkatársakat.
Feladatok:
  • A kész termékeket méret, szín, darabszám szerint megfelelő cimkézése
  • Hajtogatás, csomagolás, kötözés, kalodázás, dobozolás
  • Szükség esetén darukezelés
  • A termékek targoncán való kiszállítása raktározásra
  • Együttműködés a közvetlen termelésben dolgozókkal
  • Az áru minőségi ellenőrzése

Elvárások:
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Daru-gépkezelői végzettség előnyt jelent
  • Gyalogkíséretű (3312), illetve vezetőüléses (3324) targoncás jogosítvány
  • Megbízható, precíz személyiség és gyors, pontos munkavégzés, jó kézügyesség
  • Fizikai munkabírás, terhelhetőség (állómunka)
  • Jó kézügyesség

Amit kínálunk:
  • Alapbér + műszakpótlék
  • Szép kártya juttatás
  • Felvételi bónusz, negyedéves bónusz
  • Munkába járás támogatás

Munkaidő:
2 műszak:
  • 6:00- 18:00, 18:00-06:00
  • 3 nap nappal-3 nap pihenés-3 nap éjjel-3 nap pihenés

Munkavégzés helye:
  • Zsámbék

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Manager
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • FEJÉR, Székesfehérvár, Hungary PP Adecco
  • Specialist