Hozzáadott 3 months ago

Data és kutatási tool menedzser

Munkavégzés helyePEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeManager

Dátum2024-06-06

KategóriaMarketing and Media

Feladatok:
  • Offline és online média hatékonysági elemzések támogatása adatelemzési, médiakutatási és adatbányászati feladatokkal iparági közönmérés szoftverek használatával
  • Médiakutatási háttér elemzések készítése mindennemű média és digitális metrikák, módszertanok és alapfogalmak ismeretében
  • Háttéranyagok, elemzések előkészítése a kommunikáció, reklám és média világából primer és szekunder adatok, valamint desk research módszerekkel
  • Közönségmérés és médiakutatási szoftverek folyamatos használata, advanced felhasználói szinten, a különböző modulok és módszertanok ismerete, oktatási rendszerbe való integrálása
  • A hazai médiapiac, valamint a kommunikációs szektort érintő kutatások folyamatos vizsgálata, összefoglalók készítése egyedi témakör mentén
  • Fogyasztói szegmentációk készítése, az egyes termékek, kampányok eredményeinek elemzése, potenciális célközönség szegmentálása
  • A vezető napi munkájának támogatása stratégia, médiakutatás, reputáció és szervezetfejlesztés témaköreiben
  • Szakmai előrehaladáshoz szükséges optimális ütemterv és határidők kijelölése, mentoring és szakmai fejlődéshez szükséges kérések megfogalmazása

Elvárások:
  • Minimum 2-3 éves tapasztalat piacelemző, médiakutató, business analyst vagy médiatervező/vásárló munkakörben
  • Társalgási szintű angol nyelvtudás
  • Média és kommunikációs analitikus nyelvezet, metrikák, KPI-ok, definíciók ismerete
  • Szövegértés, szintetizáló és adatvizualizációs készség - az adatok, eredmények megfelelő átadásához
  • Analitikus gondolkodásmód, elemzőkészség
  • Önálló munkavégzést, valamint az elemzői munkához tartozó elengedtethetetlen pontos, precíz munkavégzés
  • Kiváló kommunikációs és együttműködési készség

Juttatások:
  • Versenyképes bérezés
  • MBH SZÉP kártya, Medicover egészségbiztosítás
  • Munkába járás támogatás
  • 13. havi fizetés
  • Home office lehetőség
  • Gyerek- és kutyabarát munkahely
  • Pörgős, laza, ugyanakkor elhivatott csapat
  • Szép környezet Budapesten a II. kerületben

Legutóbbi kereséseim

  • KOMÁROM-ESZTERGOM, Nagyigmánd, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Manager