Hozzáadott 1 month ago

Gépkezelő

Munkavégzés helyeNÓGRÁD, Szécsény, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-07-30

KategóriaManufacturing and Production

Gépkezelő

Innovatívan fejlődő cégnél dolgoznál festői Cserhátba, ahol megbecsülik tudásod és hozzáállásod, akkor jelentkezz az alábbi pozícióra.
Jelentkezz most és legyél a cég SAJÁT dolgozója!
GÉPKEZELŐ
Amit kínálunk a lehetőség kapcsán:
  • 3 műszakos, 8 órás munkarend
  • bérenkívüli juttatások
  • versenyképes fizetés – bruttó 2.200 Ft/óra + műszakpótlékok
  • nyugdíjpénztár havi nettó 16.000 Ft
  • 13. havi fizetés
  • mozgóbér próbaidő alatt 5.000 Ft, utána 20.000 Ft havonta
  • utiköltség támogatás (busz bérlet 100 % térített, gépkocsinál 30 Ft/km)
  • modern munkahely
  • bejelentett munkaviszony, így az adókedvezményeket is igénybe tudod venni

Az alábbi feladatokat kell majd ellátnod:

  • extruder gépek önálló kezelése, működtetése
  • termékek csomagolása
  • techológiai utasítások betartása
  • önellenőrzési feladatok elvégzése

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • rendelkezel a pontosság és megbízhatóság értékeivel
  • minimum 8 általános végzettséged van
  • büntetetlen előéleted van
  • alapvető számítógép kezelői ismereteid vannak
  • előny, ha van gépkezelői tapasztalatod
  • előny, ha Szécsény 20 km körzetében élsz

Munkavégzés helye:
  • SZÉCSÉNY

Ha szeretnéd magad kipróbálni ebben a remek álláslehetőségben, akkor ne habozz várjuk Önéletrajzodat!
Küld el itt vagy a gabriella.varga@adecco.hu címre.

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • JÁSZ-NAGYKUN-SZOLNOK, Újhartyán, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • PEST, Göd, Hungary PP Adecco