Hozzáadott 1 month ago

Analitikai és mérési szakértő

Munkavégzés helyeBUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeSpecialist

Dátum2024-07-30

KategóriaMarketing and Media

Partnerünk diverzifikált szolgáltatásportfólióval rendelkező full service ügynökség. Ügyfeleik között megtalálhatóak hazai és külföldi vállalatok.
FELADATOK:
  • Digitális adatok kinyerése, rendszerezése és elemzése üzleti- és kampány eredmények optimalizálása érdekében
  • Prezentációk, riportok készítése ügyfélbarát narratívában, azaz értesz ahhoz, hogyan kell összetett fogalmakat egyszerű és érthető módon bemutatni
  • Optimalizálási ajánlások nyújtása az ügyfeleknek a leghatékonyabb csatornák, partnerek és taktikák támogatása érdekében
  • A méréshez szükséges követelmények, esetleges hiányosságok beazonosítása
  • Szoros együttműködés a digitális és médiatervezői csapattal

ELVÁRÁSOK:
  • Marketing, reklám, közgazdaságtan, informatika, információs rendszerek, üzleti analitika területén szereztél diplomát vagy kapcsolódó területen szerzett tapasztalattal rendelkezel
  • Legalább 3-5 éves szakmai tapasztalatod van marketing és/vagy média területén alkalmazható mérési és elemzési stratégiában
  • A médiamérések, metrikák (pl. AV, CTR, CPM GRP, CPV stb.), a mérési analitika, a mennyiségi üzleti mérések (ROI, hatékonyság stb.), a statisztikai fogalmak (korrelációk, minta méretezése stb.) átfogó ismeretével rendelkezel
  • Biztosan kezeled a Google Tag managert, elboldogulsz egy új GTM rendszer felépítésével, de más által létrehozott konténereket és rendszereket is értelmezni, javítani, módosítani és bővíteni tudsz
  • Tapasztalatod és gyakorlatod van hirdetéskiszolgálói és analitikai platformokkal (pl. Google Campaign Manager, DV360, Google Analytics 4, Google Analytics 360, egyéb adserverek), kampánytervezési eszközökkel, weboldal-elemző szoftverekkel (pl. Google Analytics), fizetett keresőmotoros marketing adatforrásokkal (pl. Google Ads) és egyéb digitális adatokkal
  • A digitális média, marketing/reklám iparág alapos ismerete és ügynökségi tapasztalat előny
  • Erős szóbeli és írásbeli szakmai kommunikációs készség
  • Erős analitikus, kritikus gondolkodás és problémamegoldó készség
  • Jártasság a Microsoft Office szoftverekben, például a Word, PowerPoint és Excel programokban (makrókkal, képletekkel, pivot táblázatokkal való munkavégzés)
  • Gyors tempójú és határidőhöz kötött környezetben való boldogulás képessége
  • Stratégiai gondolkodó és cselekvő
  • Magas fokú felelősségvállalás és felelősségtudat

AMIT KÍNÁLUNK:
  • Versenyképes bérezés
  • MKB Szép-kártya, 13. havi fizetés, bejárás támogatás
  • Home office lehetőség
  • Szép környezet Budapesten a II. kerületben
  • Gyerek- és kutyabarát munkahely

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
  • Budapest II.

Legutóbbi kereséseim

  • BUDAPEST, Százhalombatta, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BORSOD-ABAÚJ-ZEMPLÉN, Miskolc, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff