Hozzáadott 2 weeks ago

Raktáros

Munkavégzés helyeFEJÉR, Székesfehérvár, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-08-23

KategóriaWarehousing

Raktáros

Székesfehérvári partnerünk megbízásából keresünk raktáros kollégát azonnali kezdéssel.
Feladatok:
  • Komissiózás
  • Leltárazás
  • Anyagmozgatás targoncával
  • Bejövő áru átvétele
  • Kimenő áru összekészítése

Munkarend: hétfőtől csütörtökig 7:30-16:30, pénteken 7:30-14:00
Elvárások:
  • Érvényes targoncavezetői jogosítvány mindhárom gépcsoportra (3312, 3313, 3324)
  • 8 általános iskolai végzettség
  • Targoncavezetésben szerzett tapasztalat
  • Precíz munkavégzés

Amit kínálunk az alapbéren felül:
  • Napi bónusz
  • Cafeteria
  • Kiemelkedő bejárási támogatás (autóval történő bejárás esetén közel 100%, távolsági busszal való közlekedés esetén bérletár 86%-a)
  • Fejlődési lehetőség
  • 13. és 14. havi fizetés

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Hatvan, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • BUDAPEST, Budapest, Hungary PP Adecco
  • BÁCS-KISKUN, Tiszakécske, Hungary Staffing Adecco
  • Staff