Hozzáadott 1 week ago

Operátor

Munkavégzés helyePEST, Budaörs, Hungary Staffing Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-10-09

KategóriaManufacturing and Production

Operátor

Partnerünk részére keresünk új kollégát az alábbi pozícióba Budaörsre:
Operátor
Feladatok:
  • Alkatrész/késztermék vizuális ellenőrzése
  • Alkatrész/késztermék funkcionális ellenőrzése
  • Alkatrész/késztermék manuális összeszerelése
  • Gyártás során tablet/pc-n történő adatrögzítés
  • Késztermék csomagolása, szortírozás stb.

Elvárások:
  • Legalább 1 év gyártósori operátori tapasztalat
  • Előnyt jelent az autóiparban szerzett tapasztalat
  • Középfokú végzettség
  • 2 műszakos munkarend vállalása hosszútávon (jelenleg 1 műszakos munkarend)

Amit kínálunk:
  • Versenyképes alapbér
  • Jelenléti és teljesítmény bónusz
  • Cafeteria
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Családias légkör

Munkavégzés helye:
  • Budaörs

Legutóbbi kereséseim

  • PEST, Budapest, Hungary Staffing Adecco
  • Staff
  • PEST, Gödöllő, Hungary Staffing Adecco
  • Specialist
  • Manager