Hozzáadott 1 week ago

Mechanikai karbantartó

Munkavégzés helyeSZABOLCS-SZATMÁR-BEREG, Demecser, Hungary PP Adecco

Foglalkoztatás jellegeStaff

Dátum2024-04-26

KategóriaManufacturing and Production

Partnercégünk számára keresünk

Mechanikai karbantartó kollégát hosszú távra

Amit kínálunk:
  • Modern, támogató munkakörnyezet
  • Versenyképes jövedelem + műszakpótlékok
  • Bónuszlehetőség

Várjuk jelentkezésed, amennyiben:
  • rendelkezel legalább középfokú végzettséggel és gyártó környezetben szerzett mechanikai tapasztalattal
  • nem okoz gondot a 3 műszakos munkarend vállalása (hétfő - péntek + 6 óra szombat)
  • megfelelő számítógépes ismereteid vannak (főként Excel használata)
  • megbízható, felelősségteljes személyiség vagy és együttműködési készséggel rendelkezel

Feladataid lesznek:
  • A gyárban található berendezések rendszeres és rendkívüli mechanikai karbantartása
  • A gépeket érintő változtatások elvégzése
  • Berendezések kezelése, ellenőrzése, hibaelhárítás

Munkavégzés helye: Demecser
Jelentkezz még ma, szakmai önéletrajz feltöltésével!

Legutóbbi kereséseim

  • HEVES, Maklár, Hungary PP Adecco
  • Specialist
  • HEVES, Gyöngyös, Hungary Staffing Adecco
  • PEST, Budapest, Hungary PP Adecco